PILOT LANSARI

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renault Group Romania active.

Vezi toate job-urile PILOT LANSARI active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Renault Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.11.2016
    Remote work: On-site

    Descriere post

    - Emite ordine de fabricatie numite « Lansari » catre uzinele vehicul, in termenele specificate de Masterplanul Proiect;
    - Gestioneaza administrarea sistemelor de lansare : urmarirea vehiculelor lansate, supravegherea evolutiilor de calitate (reguli vandabilitate), actualizarea datelor.

    Profil candidat

    - Studii superioare tehnice;
    - Experienta pe un post in Supply Chain - reprezinta un avantaj;
    - Competente lingvistice: franceza si engleza -nivel mediu;
    - Cunostinte Microsoft Office si Sharepoint;
    - Cunoasterea definitiei de produs si a sistemelor de traducere / datare-reprezinta un avantaj;
    - Spirit de echipa, orientare catre Client si rezultat, capacitate de sinteza si de diagnostic.

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare ()