LOGISTICIAN AMBALAJE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renault Group Romania active.

Vezi toate job-urile LOGISTICIAN AMBALAJE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Renault Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.11.2016
    Remote work: On-site

    Descriere post

    Proiectarea și punerea în aplicare a ambalajelor pentru Uzina Caroserie-Montaj într-un proiect vehicul, asigurând performanța economică:
    - asigura implementarea standardelor meseriei Inginerie Ambalaje;
    - initializeaza baza de date a proiectului;
    - redacteaza si valideaza documentele de precontract, contract logistic si protocol de demaraj;
    - defineste valoarea investitiei in ambalaje specifice pentru proiect;
    - realizeaza cifraje logistice a unor studii punctuale;
    - asigura demarajul vehiculului in uzina;
    - transmite uzinei livrabilele la sfarsitul proiectului;
    - asigura capitalizarea informatiilor in sistemele informatice.

    Profil candidat

    - Studii superioare tehnice sau economice;
    - Bune cunostinte de limba franceza si de limba engleza;
    - Experienţă în Supply Chain sau Management de proiect;
    - Comunicare, lucru în transvers,capacitate de analiză şi sinteză, orientare către client, spirit de echipă.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Strainatate, Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Urziceni, Voluntari,