ORGANIZATOR PROCESE LOGISTICE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Renault Group Romania active.

Vezi toate job-urile ORGANIZATOR PROCESE LOGISTICE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Renault Group Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Mioveni
  • Actualizat la: 10.11.2016
    Remote work: On-site

    Descriere post

    • Organizeaza si pune in practica procesele Supply Chain;
    • Piloteaza cresterea în competente a meseriilor din Supply Chain;
    • Descrie procesele logistice pentru standardizarea la nivel Supply Chain.

    Profil candidat

    • Studii superioare tehnice
    • Cunostinte despre procesele Supply Chain (flux si distributie vehicule);
    • Competente lingvistice: franceză si engleză – nivel avansat;
    • Usurinta in utilizarea sistemelor informatice: Excel, Business Object;
    • Cunoaste si stapaneste procesele de documentare, programare si lansari vehicul;
    • Atitudine orientata catre client, reactivitate, initiativa;
    • Capacitate de analiza si sinteza;
    • Excelente abilitati de comunicare.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (26)