SOFERI AUTOCAMION - noi conditii de plata

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile H.ESSERS active.

Vezi toate job-urile SOFERI AUTOCAMION - noi conditii de plata active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Transporturi active pe Hipo.ro

Angajator: H.ESSERS
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Oradea
  • Piatra Neamt
  • Actualizat la: 02.08.2016
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    CANDIDATUL IDEAL:
    •Permis conducere cat. C E - OBLIGATORIU;
    •Atestat profesional pentru transport marfa - OBLIGATORIU;
    •Card digital pentru tahograf - OBLIGATORIU;
    •ADR pentru marfuri periculoase;
    •Dispeceri romani ;
    •Disponibilitate pentru lucru pe comunitate (3 luni lucru pe comunitate cu 3 saptamani libere sau 8 saptamani cu 2 saptamani libere) sau curse Romania - Europa de sud-est (3 sapt cu un week-end de 45 ore/8 sapt cu 2 sapt).

    Responsabilitati

    RESPONSABILITATI:
    •Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ, şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client;
    •Minimalizarea cheltuielilor de transport;
    •Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare;

    Alte informatii

    OFERIM:
    •Pachet salarial competitiv 1700 euro - 1900 euro/luna, cu plata, intotdeauna, la timp;
    •Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere;
    •Masini noi - max 4 ani vechime (cu o medie de 1.5 ani), euro 5-6;

    Interviuri si testari vor avea loc astfel:
    - lunea si miercurea,ora 08:00 in Oradea la sediul firmei (Sos.Borsului nr.40);
    - prima vineri din luna la Chisinau si prima sambata din luna la Piatra-Neamt pe Platou Combinat Savinesti, ora 08.00 ;
    - in a treia sambata din luna la punctul de lucru din Bolintin Deal (km 23 pe autostrada Bucuresti - Pitesti) - ora 8:30;
    - periodic se fac testari la Drobeta Turnu Severin .

    Pentru informatii suplimentare puteti suna de luni pana vineri intre orele 08:00 - 17:00 la tel.:
    0359-803 115 sau 0735-050 710 - Birou Resurse Umane

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (15)