Sales Support Officer - Cluj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Romastru Trading active.

Vezi toate job-urile Sales Support Officer - Cluj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Romastru Trading
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 21.10.2016

    Romastru Trading aparține grupului de companii Pharaon Holding care are o experiență de peste 134 de ani și care reunește 25 de companii din întreaga lume, cu o gamă variată de activități ce cuprind produse farmaceutice și cosmetice, transport maritim, asigurări, electronice, electrocasnice, pesticide, gaz refrigerant.

    Cerinte

    • Studii superioare economice sau tehnice
    • Experienta minim 1 an pe pozitie similara
    • Abilitati de organizare, comunicare
    • Abilitati PC (Microsoft Office)
    • Limba engleza

    Responsabilitati

    o Managementul contractelor comerciale cu clientii ;
    o Managementul angajamentelor de plata;
    o Conceperea de oferte speciale si inaintarea de propuneri pentru campanii locale catre Branch Manager;
    o Calculul lunar al bonusurilor generale si speciale pentru oamenii de vanzari;
    o Alcatuirea forecast-ului de vanzari si incasari saptamanal;
    o Inaintarea propunerilor lunare cu clientii de ofertat cu discount-uri financiare speciale;
    o Solicitari configurare clienti noi; scanare documente pentru inregistrarea acestora;
    o Propuneri catre Branch Manager de campanii locale pentru produsele cu BBD scurt;
    o Monitorizare si raportare HQ a discount-urilor sustinute de catre producatori pentru campanii locale;
    o Centralizarea estimarilor de vanzari cerute de HQ la inceputul fiecarei luni pentru campaniile nationale in derulare;

    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (19)