Lucrător comercial

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Premian active.

Vezi toate job-urile Lucrător comercial active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Premian
Domeniu:
  • Altele
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 22.10.2016

    Premian delivers HR, Team building, Training and enterprise consulting services.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    * minimum studii medii (cu Bacalaureat)
    * experiența profesională nu este obligatorie, însă reprezintă un avantaj
    * spirit de echipă
    * atenție la detalii

    Responsabilitati

    * îndeplinirea serviciului de vânzare și merchantizare
    * prezentarea și manipularea mărfii conform standardelor firmei
    * implicarea activă în procesul de vânzare
    * efectuarea corectă a tuturor operațiunilor pe casa de marcat

    Alte informatii

    Beneficii:
    * pachet salarial atractiv
    * training pe vânzări
    * contract pe perioada nedeterminată

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Suceava, Piatra Neamt, Iasi,

    Vezi job-uri similare (7)