Trainer Curs Web Developer (tehnologii web)

Vezi toate job-urile FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE active.

Vezi toate job-urile Trainer Curs Web Developer (tehnologii web) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Angajator: FOX EXPERT - SOLUTII RESURSE UMANE
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • IT Hardware
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.06.2016

    FOXexpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala.
    Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
    Solutiile noastre.Rezultatele voastre!
    Mai multe despre noi: www.solutiiresurseumane.ro

    Cerinte

    - studii superioare de specialitate în domeniu (facultate cu profil informatic: Calculatoare, Cibernetica, Informatica, Informatica economica, etc)
    - experienta practica lucrul cu tehnologiile web HTML,CSS,PHP,MySQL de peste 3 ani
    - capacitatea de a sustine un curs practic, interactiv.
    - aptitudini pedagogice
    - răbdare, pasiune pentru activitatea de training;
    - persoană motivată, organizată, implicată, punctuală
    - avantaje: experienta in training; diploma de formator

    Responsabilitati

    - pregatirea sesiunilor de training (redactarea materielelor de curs si actualizarea lor atunci cand este necesar)
    - sustinerea trainingurilor la un nivel profesionist
    - redactarea testelor de evaluare
    - participarea la examinarea finala a cursantilor

    Clientul este o companie specializata pe oferirea de cursuri de training si instruire profesionala in diverse domenii.
    Beneficii:
    - mediu de lucru placut, profesionist- program flexibil- remuneratie motivanta (salariu fix + bonusuri de performanta la fiecare 6 luni)
    Trainingurile se desfasoara in principal la sediul companiei din Bucuresti, in special in week-end (sambata si duminica), precum si in cursul saptamanii (de regula seara, dupa ora 17.30); programul cursurilor se va stabili de comun acord intre companie si trainer, in functie de cerintele pe existente si disponilitatea trainerului.

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (136)