Reprezentanti Relatii Clienti

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.12.2016

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    Studii medii / superioare;
    Persoana sociabila, increzatoare in fortele propprii;
    Preocupare pentru calitate şi orientare spre indeplinirea sarcinilor.

    Responsabilitati

    Preia solicitările sosite de la clienți pe toate canalele de comunicare, le inregistreaza si trateaza in conformitate cu procedurile si instructiunile de lucru;
    Contacteaza clientii din baza de date, pe toate canalele de comunicare, cu ocazia campaniilor desfasurate de Departamentului Call Center;
    Generează rapoarte de activitate periodic sau la cerere, în funcție de criteriile solicitate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - pachet salarial motivant;
    - posibilitatea de dezvoltare profesionala;
    - program flexibil de lucru.

    Cei interesati pot aplica si un CV direct pe cdumitrascu@professional.com.ro