Consultant vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Premian active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Premian
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 10.12.2015

    Premian delivers HR, Team building, Training and enterprise consulting services.

    Cerinte

    Dacă ești sociabil/ă, perseverent/ă, acorzi atenție detaliilor și ești orientat/ă către client aplică. Acum ai oportunitatea de a acumula experiență în acest domeniu.

    Responsabilitati

    - vânzare consultativă și relația directă cu clienții

    - facturare

    - gestiunea stocului

    - depunerea numeralului la finalul programului de lucru

    - menținerea curățeniei în magazin

    - identificarea nevoilor clienților

    Alte informatii

    Avantaje :

    - training periodic pentru vânzări

    - salariul 1100-1500 net + bonuri de masă

    - posibilități instruire: traininguri furnizor, traininguri vânzări

    - comision pentru depășirea targetului lunar

    - programul de lucru este de 3/ 4 zile pe săptămână

    - pachet instrumente lucru: telefon, laptop

    - oportunitate de promovare

    Așteptăm cv-ul tău, iar pentru detalii contactează-ne pe adresa de e-mail : recrutare @premian.ro și la numărul de telefon : 0786.040.146.

    Aplica fara CV
    3200 - 3600 RON NET / luna
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (14)