Asistent Achiziţii - Logistică

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Interprima active.

Vezi toate job-urile Asistent Achiziţii - Logistică active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Interprima
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 03.10.2015

    Import şi distribuţie de utilaje şi echipamente pentru construcţii.

    Cerinte

    - Studii medii/superioare
    - Experienţă de minim un an în domeniul achiziţiilor
    - Abilităţi foarte bune de utilizare PC (Word, Excel)
    - Cunoştinţe bune de limba engleză scris şi vorbit
    - Foarte bune abilităţi de comunicare şi negociere
    - Foarte bune capacităţi de analiză şi sinteză

    Responsabilitati

    - Menţine relaţiile cu furnizorii.
    - Întocmeşte, lansează şi urmăreşte comenzile de marfă.
    - Urmăreşte dinamica stocurilor de marfă.
    - Introduce în sistemul de gestiune facturile de la furnizorii interni sau externi.
    - Emite facturi de vânzare în concordanţă cu cererile clienţilor sau pe baza proformelor întocmite anterior.
    - Urmăreşte respectarii condiţiilor de livrare a produselor precum şi a corectitudinii facturilor de la furnizori.
    - Participă la inventare periodice şi anuale şi întocmeşte rapoarte.

    Alte informatii

    Ofertă (bonusuri, beneficii):
    - Salariu motivant
    - Instruirea permanentă pe domeniu pentru o mai bună cunoaştere a produsele comercializate prin susţinerea de traininguri direct de către reprezentanţii producătorilor.

    Aplica fara CV
    Iasi, Pascani,

    Aplica fara CV
    Hybrid