CONSULTANT TURISM FRONT OFFICE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MAREEA COMTUR active.

Vezi toate job-urile CONSULTANT TURISM FRONT OFFICE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: MAREEA COMTUR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 13.07.2015

    MAREEA a luat fiinţă în 1998 şi este o companie cu capital privat. Perioada de dezvoltare a companiei se suprapune peste perioada de maturizare a serviciilor turistice din România.

    Cerinte

    • experienta minim 2 ani in agentie de turism touroperatoare sau detailista;
    • absolvent(a) studii superioare;
    • cunostinte solide de operare sisteme de rezervari online;
    • cunostinte solide de operare PC (Windows, Excel);
    • limba engleza nivel avansat;
    • cunostinte de geografie;

    Responsabilitati

    • consiliere clienti , rezervare / vanzare servicii turistice / bilete de avion / programe turistice
    • corespondenta cu clientii si consilierea acestora
    • intocmire documente fiscale si de calatorie, operare in sisteme online specifice

    Alte informatii

    Beneficii Oferite:
    Salariu fix si beneficii in functie de performante
    Mediu dinamic si o echipa tanara
    O provocare si o oportunitate de dezvoltare;

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Cluj Napoca,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (192)