CONSILIER IMOBILIAR

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Fidelia Casa active.

Vezi toate job-urile CONSILIER IMOBILIAR active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: Fidelia Casa
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 27.04.2015
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - talent în vânzări
    - spirit antreprenorial - OBLIGATORIU
    - orientat spre performanță și dezvoltare personală
    - pretențios cu cei din jur și cu el însuși
    - comunicativ, ambițios, persuasiv, diplomat
    - aspect fizic plăcut
    - capacitate rapidă de integrare
    - dispus să lucreze conform unor reguli si proceduri clare
    - foarte muncitor și organizat
    - experiență de minim 1 an in vânzări
    - carnet de conducere categoria B - OBLIGATORIU
    - cunoștințe de utilizare PC

    Responsabilitati

    Fidelia Casa selectează, în vederea unei colaborări pe termen lung, personal pentru efectuare de călătorii riscante în piața imobiliara.

    Postul de consilier imobiliar presupune dezvoltarea unei baze de date de potențiali clienți, conform cererii și ofertei exprimate pe piața imobiliară, construirea unor planuri de acțiune și strategii de promovare specifice fiecărui tip de imobil tranzacționat, structurarea și pregătirea ofertelor pentru potențialii clienți, încheierea de contracte de vânzare/închiriere.

    Alte informatii

    Ce oferim:
    - mașină, telefon
    - suport marketing
    - training
    - comisioane progresive în funcție de performanțe
    - posibilitatea de dezvoltare antreprenorială

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (22)