Asistent Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CONEX active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: CONEX
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 25.03.2015

    Grupul Conex este unul din principalele grupuri industriale din România care, prin cele trei linii de afaceri – producţie, comerţ şi servicii industriale – oferă piese şi componente pentru industria auto, utilaje şi echipamente complexe industriale precum şi soluţii integrate de afaceri pentru a răspunde la nevoile pieţei naţionale şi la cele dezvoltate în peste 30 de ţări.

    Cerinte

    Poti fi noul membru al echipei, daca ai:

    • Studii superioare;
    • Cunoştinţe foarte bune de operare PC: procesare text (Word), calcul tabelar (Excel), programe de prezentare (PowerPoint);
    • Cunostinte de gestionare/arhivare documente;
    • Cunoasterea limbii engleze nivel avansat;
    • Persoana serioasa, organizata, cu atentie distributiva;
    • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
    • Bune aptitudini organizatorice;
    • Rezistenta la stres;
    • Promptitudine in rezolvarea sarcinilor;
    • Punctualitate.

    Responsabilitati

    Pe acest post va trebui sa:

    • Efectuezi activitati administrative si de secretariat, de ordonare si arhivare acte;
    • Oferi asistenta directorului general la sedinte de lucru si intalniri de afaceri;
    • Asiguri redactarea documentelor/corespondentei de protocol;
    • Preiei apelurile telefonice si transmiti mesajele;
    • Expediezi corespondenta;
    • Primesti vizitele si delegatiile colaboratorilor firmei;
    • Asiguri necesarul de papetarie si birotica;
    • Organizezi si actualizezi situatii, pastrezi si operezi in diverse registre de evidenta.

    Alte informatii

    Iti oferim:
    • Sansa de a face parte dintr-o echipa dinamica si profesionista.
    • oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul companiei.

    Hybrid

    Iasi,

    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national