Manager calitate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Manager calitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • IT Hardware
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Manager
    Orase:
  • Iasi
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 23.02.2015
    Remote work: On-site
    Cerinte

    CERINTE:

    Suntem in cautarea unui manager, cu calitati dovedite de lidership, puternic orientat catre rezultate.
    Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de :

    Bune cunostinte de limba franceza ;
    Experienta semnificativa in coordonarea unei echipe de manageri (minim 6 ani);
    Cunostinte de baza in finante si in controlul de gestiune pentru o gestionare optima a bugetului si a comunicarii cu departamentul financiar ;
    Capacitate de analiză, diagnostic, orientare către soluţii ;
    Capacitate de ascultare şi relaţionare ;
    Proactivitate şi cu spirit de initiaţivă ;
    Rigoare si dinamism ;
    Disponibilitate pentru deplasari in tara si in strainatate
    Cunostinte de baza in IT- reprezinta un avantaj

    Responsabilitati

    RESPONSABILITATI :
    Ref : (R54409001140)

    In calitate de Manager calitate, si in colaborare directa cu directiunea si cu managerii celorlalte departamente aveti urmatoarele responsabilitati :
    -identificarea nevoilor tehnice al fiecarui departament (commercial, financiar, RH, etc);
    -planificarea si urmarirea operatiunilor tehnice;
    -elaborarea si gestionarea bugetului;
    -incadrarea, animarea, motivarea colaboratorilor din departamentul IT si intrumarea acestora spre performanta;
    -identificarea problemelor din cadrul departamentului IT si gasirea solutiilor optime;
    -analiza fluxului de productie respectand timpul limita, calitatea si bugetul ;
    -identificarea si implementarea de actiuni corective si urmarirea rezultatelor ;
    -asigurarea relatiei cu prestatarii externi;

    Alte informatii

    BENEFICII :

    Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes într-un mediu cu standarde ridicate de competitivitate;
    Pachet salarial atractiv;
    Program de formare in strainatate

    Iasi,

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Iasi,