Operator Call Center

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile 2K TELECOM active.

Vezi toate job-urile Operator Call Center active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: 2K TELECOM
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 26.12.2014

    2K Telecom opereaza o retea nationala cu acoperire in majoritatea oraselor si localitatilor cu peste 10000 de locuitori, construita peste tehnologie de ultima generatie si echipamente de top, infrastructura ce permite furnizarea de servicii de date/voce/video de mare capacitate destinate clientilor business.

    Cerinte

    - Studii medii/superioare;
    - Experienta in sfera vanzarilor / telecom si a relatiilor cu clientii este considerata un avantaj;
    - Experienta anterioara intr-un call center este considerata un avantaj;
    - Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
    - Abilitati de vanzare si negociere;
    - Dedicare pentru rezolvarea problemelor ridicate de clienti;
    - Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi;
    - Auto-motivat si cu spirit de echipa;
    - Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
    - Cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office).

    Responsabilitati

    - Contacteaza telefonic clientii actuali si potentiali in vederea vanzarii produselor si serviciilor companiei;
    - Urmeaza procedurile si procesele companiei;
    - Realizeaza planurile de vanzari stabilite;
    - Identifica corect solicitarile clientilor, ofera raspunsuri adecvate, se implica activ in rezolvarea problemelor semnalate de clienti pastrand un ton amabil si profesionist pe toata durata apelului;
    - Foloseste corect aplicatiile cu care lucreaza, astfel incat sa ofere informatii corecte si sa inregistreze corect solicitarile clientilor;
    - Participa la toate sesiunile de instruire pentru imbunatatirea performantelor proprii.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Comision nelimitat, in functie volumul de vanzari;
    - Echipa tanara, dinamica;
    - Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (82)