Asistent Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Business Partners active.

Vezi toate job-urile Asistent Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Business Partners
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 16.10.2014

    Business Partners, fondat in 2013, se specializeaza pe consultanta financiara personala si ofera planuri financiare personalizate la standard europene. Valoarea adaugata pe care o aducem pe piata romaneasca consta in calitatea serviciilor, obiectivitate si satisfactia clientilor nostri.

    Cerinte

    - Experenta in utilizarea calculatorului;
    - Abilitati de comunicare;
    - Atentie la detalii si abilitati organizatorice;
    - Abilitati de analiza si sinteza;
    - Seriozitate si implicare;
    - Cunostinte avansate de limba engleza.

    Responsabilitati

    - Asigura suportul administrativ al companiei;
    - Asigura suport colegilor si mentine relatia cu clientii companiei;
    - Elaboreaza, redacteaza si indosariaza documentele si situatiile cerute de manager;
    - Actualizeaza bazele de date si fisierele de raportare interna (documente, diverse situatii economice).

    Alte informatii

    - Oportunitati de dezvoltare profesionala;
    - Promovarea intr-o functie superioara;
    - Mediu de lucru dinamic si motivant;
    - Se ofera salariu fix plus diferite bonificatii.

    Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,