Agent vanzari call-center

Angajator: Teleperformance Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.12.2016

    Teleperformance Romania este o parte a Teleperformance Group, unul dintre liderii mondiali pe piata serviciilor de contact center externalizate.
    62 de tari, 270 centre de contact si peste 175.000 de angajati, sunt doar cateva cifre care arata dezvoltarea si dinamica Grupului Teleperformance.
    Teleperformance Romania si-a inceput activitatea in 2004, si imediat a devenit lider pe piata serviciilor de call center externalizate. Din 2004 si pana in prezent echipa Teleperformance Romania a crescut, numarand azi mai mult de 500 de persoane care furnizeaza servicii pentru principalii jucatori de pe piata romaneasca, din diverse domenii precum: banci, societati de asigurari si operatori de telecomunicatii.
    Sa fi angajat al Teleperformance Romanaia insemana sa faci parte dintr-un grup dinamic si multicultural unde esti incurajat inca de la bun inceput sa-ti exploatezi potentialul la maxim

    Cerinte

    - bune abilitati de comunicare

    - claritate in exprimare

    - putere de convingere

    - atentie la detalii

    - excelente abilitati de lucru in echipa

    - minim diploma de BAC

    Responsabilitati

    - Tele-marketing/vanzari: promovarea si vanzarea prin telefon a produselor si serviciilor companiei

    Alte informatii

    Beneficii:

    - pachet salarial fix+ bonuri de masa
    - bonusuri in functie de realizari
    - perioada de training platita
    - participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora iti poti perfectiona cunostintele si dezvolta noi abilitati
    - perfectionare profesionala continua prin lucrul efectiv alaturi de o echipa de profesionisti