Programator

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Biroul de Publicitate active.

Vezi toate job-urile Programator active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Biroul de Publicitate
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 24.08.2014
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cunoștințe solide de PHP, MySQL, AJAX, XML, XHTML, CSS, Javascript;
    Lucrul pe platforme WordPress, Joomla;
    Cunoștințe de Adobe Photoshop constituie un avantaj;
    Disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru și mai ales profesionalism;

    Responsabilitati

    Te vei alătura unei echipe creative și pline de energie;
    Vei participa la cele mai ambițioase proiecte în domeniul programării;

    Salariu motivant, corespunzător unui nivel mediu de carieră;
    Oportunitatea de a acumula experiență;
    Mediu de lucru plăcut;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Iasi,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Vezi job-uri similare (15)