Angajăm Inginer Instalații Construcții

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 07.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group recruteaza un Inginer instalatii pentru constructii pentru clientul sau, important furnizor de instalatii de climatizare si vetilatie.

    Profil candidat ideal:

    Studii superioare de specialitate, de preferat Facultatea de Inginerie a Instalatiilor;
    Experienta de pana in 2 ani pe rol similar;
    Permis de conducere;
    Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
    Cunostinte solide cu privire la utilizarea programelor AutoCad si Solidworks;
    Persoana atenta la detalii cu bune abilitatii de analiza si sinteza.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Sa intocmeasca documentatia tehnica si analiza materialelor cu caracter tehnic aferente ofertelor prezentate clientilor;
    Sa verifice desfasurarea lucrarilor in santier, precum si executia lucrarilor din punct de vedere calitativ;
    Sa urmareasca aprovizionarea cu materiale conform graficului de lucrari si a proiectului;
    Sa indeplineasca activitatea de ofertare pentru toate tipurile de instalatii;
    Sa fie capabil sa lucreze in program de devize (ofertare, urmarire si decontare).
    Sa foloseasca automatizarea instalatiilor;
    Sa gestioneze si sa exploateze instalatiile;
    Sa verifice si sa aplice tehnologia si montajul lucrarilor de instalatii;
    Sa se deplaseze pe teren la solicitarile clientilor, in vederea acordarii de asistenta tehnica, legata de serviciile de instalare si mentenanta a centralelor de emergenta, precum si a celorlalte produse livrate.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial motivant;
    Tichete de masa;
    Asigurare medicala privata;
    Prime de vacanta.

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Aplica fara CV
    Pitesti,

    Vezi job-uri similare (4)