Operator Mentenanta Electrica

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 05.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    Cerințe:
    ● Seriozitate, implicare si punctualitate;
    ● Calificare electrician medie / înaltă tensiune sau studii de specialitate, autorizație ANRE (avantaj);
    ● Minima experienta pe un rol similar.

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:
    Intervine în cazul unor defecte electrice accidentale pentru a asigura o funcționare continua și în siguranta a tuturor echipamentelor industriale;
    Executa lucrări de montare, reglare si reparare a aparatelor si echipamentelor electrice pentru care este autorizat;
    Execută lucrări de revizii si reparații planificate efectuând operațiile înscrise in instrucțiunile de lucru;
    Asigura întocmirea necesarului de materiale in vederea asigurarii stocului minim de piese de schimb;
    Asigura întocmirea de fișe de intervenție pentru toate activitățile specifice;
    Asigura suportul la instalarea noilor echipamente si preia in evidenta operațiile de întreținere;
    Efectuează periodic curatarea si întreținerea utilajelor, echipamentelor si sculelor întrebuințate in procesul tehnologic;
    Lucru la inaltime: Operează utilajele de transport uzinal de tip nacela in scopul executării lucrărilor propuse.

    Salariu atractiv, tichete de masa, prime de sărbători, asigurare medicală si de viață.
    Tel: 0747 10 9090

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Bonus anual
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Timisoara,