Client Advisor with English - Bucharest

Angajator: MIDAS
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Altele
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.05.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    MIDAS, is one of the world’s leading social investment networks and aims to revolutionize the way people invest.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:
    Sa cunosti la nivel avansat Lb.Engleza;
    Sa ai cunostinte de utilizare a calculatorului;
    Sa iti faca placere sa vorbesti la telefon, sa fii dornic sa oferi informatii clientilor;

    Nu este necesara experienta in domeniu.

    Responsabilitati

    Vei prelua apelurile clientilor si vei conduce discutia cu acestia in scopul identificarii si a solutionarii cererilor.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Training-uri
    • Short Fridays
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop

    3000 - 4200 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Remote

    Vezi job-uri similare (479)