Sales Assistant

Angajator: Unic Brands
Domeniu:
  • Retail - Comert
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.

    Înființată in anul 2009, societatea Unic Brands deține dreptul exclusiv de a opera magazinele monobrand Guess si Liu Jo pe teritoriul României.

    Cerinte

    O persona dinamica, dornica sa invete lucruri noi, cu o atitudine pozitiva.
    O persoana dornica sa creasca si sa-si imbunatateasca aptitudinile împreună cu noi.
    Mediu de lucru placut, fashion oriented.

    Responsabilitati

    Store assistant ul este foarte important pentru ca el stabilește o legătură directă cu clientul.
    Aspectul trebuie sa fie curat, îngrijit si plăcut.
    Se face customer service, cross-selling.
    Atitudinea candidatului trebuie sa fie orientată catre client.
    Oferim salariu, bonuri, tichete, program flexibil in ture.
    Mai multe detalii oferim la interviu.

    Alte informatii

    Locatie Fashion House Pallady-magazin Guess

    Salariu

    3200 - 3700 RON

    Beneficii

    • Decontarea transportului
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Tichete de masa

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (19)