Electrician intretinere si reparatii

Angajator: Bimbo Romania (Vel Pitar)
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 24.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Grupo Bimbo Romania, cea mai mare companie de baking din lume, prezenta in 34 de tari, detine din anul 2023 masterbrandul Vel Pitar pe piata din Romania. Misiunea globala a companiei este aceea de a "hrani o lume mai buna", printr-un portofoliu de produse nutrivite si delicioase, ce raspund nevoilor consumatorilor, crescute sub branduri apreciate cu ajutorul unei echipe valoroase de peste 148,000 de oameni in jurul lumii.

    VelPitar este lider pe piata romaneasca a produselor de panificatie si un jucator important in domeniul specialitatilor de cofetarie si patiserie, biscuiti si produse de morarit. Vel Pitar detine mai mult de 20% din piata de paine feliata din Romania, iar oferta de produse se regaseste zilnic pe masa a peste 1.500.000 de romani.

    Cerinte

    Calificare de electrician intretinere si reparatii/electrotehnist
    Cunostinte de automatizari sau lucrul cu componente automatizate constituie avantaj
    Experienta îin intretinerea utilajelor/instalatiilor electrice si automatizari industriale
    Citirea si interpretarea unei schite electrice
    Disponibilitate la lucru in schimburi
    Capacitate de lucru in echipa, organizare si planificare
    Capacitatea de a lucra contratimp si sub presiune

    Responsabilitati

    Raspunde de buna functionare a utilajelor pe schimbul lui
    Va efectua interventii corective asupra utilajelor
    Va remedia defectiunile aparute in functionarea utilajelor
    Lucrarule de intretinere si reparatii se vor efectua conform instructiunilor/procedurilor de lucru astfel incat sa nu afecteze calitatea produsului
    Va respecta normele si politicile interne de lucru ale companiei
    Va lua parte din echipa de montare, instalare si punere in functiune a noilor invetsitii din fabrica

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Certificari/Atestate
    • Abonament Bookster
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Iasi,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Iasi,

    Vezi job-uri similare (17)