Reprezentant Zonal de Vanzari

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Transporturi
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 30.04.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Persoana organizata, orientata catre rezultate, cu excelente abilitati de comunicare si negociere, cu atitudine proactiva si constructiva
    Experienta in vanzari de servicii la nivel B2B de 1-3 ani
    Prezinta avantaj experienta similara in domeniul transporturilor
    Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office
    Posesor carnet de conducere categoria B
    Disponibilitate pentru deplasari pe zona alocata – Brasov si zonele limitrofe
    Limba engleza – nivel conversational

    Responsabilitati

    Dezvoltarea portofoliului de clienti si identificarea oportunităților de vanzari
    Construirea de relații cu clienții și îndeplinirea obiectivelor de vânzări.
    Colaborarea cu echipele interne pentru a dezvolta soluții și propuneri creative ca răspuns la nevoile clienților.
    Prezentarea serviciilor către potențiali clienți, subliniind caracteristicile, beneficiile și propunerea de valoare a serviciilor de transport rutier.
    Personalizarea soluțiilor în funcție de nevoile și cerințele specifice ale clienților, poziționând compania ca un consilier de încredere și rezolvator de probleme.
    Negocierea preturilor, termenii și acordurile contractuale cu clienții pentru a asigura relații de afaceri profitabile dar si dezvoltarea/mentinerea unui parteneriat de lunga durata
    Folosirea tehnicilor de vanzare adecvata inclusiv Cross – Selling si Upselling
    Intocmirea de rapoarte si forecast-uri

    Salariul net de baza negociabil in functie de experienta profesionala a candidatilor
    Bonusuri si comisioane pentru atingerea target-ului
    Tichete de masa in valoare de 30 lei
    Contract de munca - perioada nedeterminata
    Concediu anual – 21 de zile
    Masina de serviciu
    AIG asigurare de viata, spitalizare si interventii chirurgicale
    Abonament extins Medlife Preventiv
    Prime de Paste, Craciun, 1 Iunie
    Ajutoare pentru evenimente deosebite
    Oportunitati de promovare in cariera atat local dar si global
    Program de lucru 08:30 – 17:00

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (9)