Operator Reglor

Angajator: TE Connectivity Sensor Solutions
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 28.04.2024

    TE Connectivity is a global technology leader enabling a secure, sustainable, productive, and connected future. Our broad range of connectivity and sensor solutions have been proven in the most demanding environments, enabling advancements in transportation, industrial applications, medical technology, energy technology, data communications, and for the home. With approximately 85,000 employees, including more than 8,000 engineers, we work with customers in nearly 140 countries. TE ensures that EVERY CONNECTION COUNTS.

    Cerinte

    - Studii liceale – profil mecanic;
    - Cunoașterea defectelor de injecție, eliminare defecte de injecție;
    - Întreținere și schimbare matrițe.
    - Bune abilitati de comunicare, de organizare si gestionare eficienta a timpului si resurselor;
    - Stabilitate, atitudine pozitivă, dorință de implicare și dezvoltare profesională.

    Responsabilitati

    Operează și întreține presele de injecție.
    Inspectează vizual produsul matrițat care este produs pentru a se asigura că corespunde cerințelor specificate conform planului de inspecție a calității și al cărții de matriță.
    Ambalează produsul finalizat conform procesului de ambalare specificat.
    Completează documentația necesară pentru a raporta producția, materialele inutilizabile, timpul mort, problemele și aspectele legate de echipament și raportarea muncii.
    Umplerea containere lor și etichetarea produselor.
    Mutarea produsului de la un proces la următorul.
    Încărcarea și descărcarea componentelor în și din matrițe (în funcție de automatizarea mașinii).

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Al 13-lea salariu
    • Asigurare medicala
    • Training-uri
    • Decontarea transportului
    • Petreceri/evenimente companie
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa
    • Tichete cadou

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (22)