Lucrator comercial restaurant fast-food

Angajator: HRS Romania
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Braila
  • Ramnicu Valcea
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Moving forward is impossible without the initial drive to do things differently. Our business is all about the people we come across, whether it's in our everyday interactions or in our vision for the brand.

    Cerinte

    Cerințe:

    - Experiență anterioară în industria ospitalității sau a restaurantelor este un avantaj, dar nu este obligatorie
    - Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții
    - Capacitatea de a lucra rapid și eficient intr-un mediu sub presiune
    - Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea clienților
    - Disponibilitatea de a lucra în schimburi, prin rotatie cu colegii, inclusiv în weekenduri

    Responsabilitati

    Pentru unul dintre clientii nostri, un restaurant de tip fast-food de origine din Finlanda, cu peste 500 de locatii in Europa, suntem in cautarea de lucratori comerciali in orasele Braila si Ramnicu-Valcea.

    Responsabilități:

    - Servirea clienților: Oferirea unui serviciu rapid și eficient clienților prin intermediul caselor de marcat sau în zona de servire.
    - Pregătirea alimentelor: Asigurarea pregătirii rapide și corecte a produselor alimentare în conformitate cu standardele de calitate și siguranță alimentară
    - Menținerea curățeniei: Participarea la menținerea curățeniei și igienei în întregul restaurant, inclusiv în zona de servire, bucătărie și toalete
    - Gestionarea comenzilor: Îndeplinirea comenzilor clienților în conformitate cu specificațiile acestora și asigurarea unei experiențe pozitive pentru fiecare client
    - Colaborarea în echipă: Lucrul în colaborare cu colegii pentru a asigura o operare eficientă și o atmosferă de lucru plăcută în restaurant

    Salariu

    3192 - 3528 RON

    Beneficii

    • Training-uri
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Program de lucru flexibil
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    4368 RON NET / luna
    Ramnicu Valcea,

    Braila,