KEY ACCOUNT BUSINESS- B2B vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AMASS active.

Vezi toate job-urile KEY ACCOUNT BUSINESS- B2B vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: AMASS
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.04.2024

    AMASS este brand romanesc , marca inregistrata si companie certificata ISO 9001 si 14001, lider de piata privind promovarea sistemelor de incalzire mai ieftine decat gazul.

    Traditie de 10 ani in domeniu si importator unic pe produse fabricate in Germania si Danemarca. AMASS este considerata compania cu cele mai bune servicii in domeniu cu o mentalitate de lucru disciplinata si cu nivel calitativ ridicat pentru serviciile sale. Compania asigura consultanta de vanzare necesara clientilor sai pentru a alege un sistem de incalzire optim, fiind si furnizorul celor mai performante sisteme de incalzire
    Sediul companiei este in Bucuresti si executa vanzari si montaje la nivel national.

    Cerinte

    Bun organizator a timpului si informatiei, gandirea analitica, vanzare consultativa,

    Responsabilitati

    Vanzari B2B in piata de instalatii incalzire regenerabila, dezvoltarea brandului AMASS, orgаnizare de intаlniri zonalе si Bucuresti, controlul si cresterеa zonеi, dezvoltarea dе colaborari noi B2B. Obtinеrea de contracte si noi leeduri. Abilitatea de a creste si gestiona o echipa zonala cu rezultate foarte bune B2B. Conlucrarea cu managentul companiei privind strategia pe zona. Sustinerea imaginii AMASS in teritoriu. Salariu + masina + comisioane incasari si incheieri contracte. Posibilitatea de a avea echipa zonala. Participare la cursuri pentru imbunatatirea nivelului profesional.

    Salariu

    4500 - 6500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Al 13-lea salariu
    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Poate alege beneficiile dorite in limita unui buget
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    2700 - 3200 RON NET / luna
    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (190)