Femeie de serviciu

Angajator: RASIROM
Domeniu:
  • Altele
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    RASIROM is the leading security systems provider in Romania.

    The company is an integrator of cyber and physical security solutions. Our main goal is to secure the national and european critical infrastructures and our national strategic points.

    Cerinte

    Experienta relevanta in domeniu

    Responsabilitati

    Efectuează și răspunde de starea de curățenie în spaţiile repartizate din cadrul companiei
    Execută curățenia și asigură dezinfectarea grupurilor sanitare și a spațiului de servit masa
    Colectează gunoiul și resturile menajere din spațiile de care răspunde și le depune la containerele sau locurile exterioare stabilite în acest scop
    Verifică zilnic, la începerea programului și aduce la cunoștință șefului ierarhic lipsurile și neregulile constatate (defecțiuni la instalațiile de alimentare cu apă, canalizare, încălzire, electrice) lipsurile în starea de fixație (geamuri sparte, cremoane, broaște de uși, robineți, prize, lămpi, etc);

    Avem nevoie de o colega care sa ne ajute pe locatiile din Bucurestii Noi si Mogosoaia. Pentru Mogosoaia oferim transport de la sediul principal.

    Beneficii

    • Abonament medical
    • Decontarea transportului
    • Zile libere suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Fun / Relax Area
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    3500 - 4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Alt oras,

    Vezi job-uri similare (7)