Barman

Angajator: HRS Romania
Domeniu:
  • Hoteluri - Restaurante - Cafenele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 28.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Moving forward is impossible without the initial drive to do things differently. Our business is all about the people we come across, whether it's in our everyday interactions or in our vision for the brand.

    Cerinte

    Competente si abilitati esentiale:

    Orientare catre satisfactia clientului si abilitatea de a oferi un serviciu de exceptie.
    Capacitate de a lucra eficient intr-un mediu rapid si dinamic.
    Rezistenta la stres si abilitatea de a ramane calm si concentrat in situatii de presiune.
    Abilitati de comunicare eficiente, atat cu echipa, cat si cu clientii.
    Experienta demonstrata ca barman.
    Cunostinte solide in mixologie, incluzand prepararea bauturilor clasice si a celor moderne.
    Certificare profesionala (ex. cursuri de barman, certificat in mixologie) este un plus.

    Responsabilitati

    Responsabilitati principale:

    Prepararea bauturilor conform meniului extins, cu un accent special pe rapiditate si eficienta
    Gestionarea eficienta a stocurilor, asigurand depozitarea corecta a produselor conform instructiunilor si termenilor de valabilitate.
    Prepararea bauturilor in conformitate cu standardele stabilite, avand o cunoastere excelenta a ingredientelor si tehnicilor de mixologie.
    Mentinerea unei prezentari profesionale constante, incepand lucrul cu un uniforma curata si bine ingrijita.
    Operarea eficienta si responsabila a echipamentelor si resurselor barului, cu scopul de a minimiza costurile si a asigura intretinerea adecvata.

    Doar candidatii eligibili vor fi contactati in maxim 2 saptamani. Toate informatiile vor fi tratate ca fiind strict confidentiale.

    Beneficii

    • Training-uri
    • Cursuri
    • Program de lucru flexibil

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (47)