Vanzari

Angajator: Algabeth
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Management - Consultanta
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • BUCURESTI
  • Constanta
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Algabeth este liderul pietei de distributie de piatra naturala din Romania, o companie cu o bogata experienta de peste 25 de ani in Romania.

    Cerinte

    Responsabilitati

    Menținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri
    Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a le oferi soluții adaptate nevoilor lor
    Promovarea activă a produselor și serviciilor companiei
    Negocierea și încheierea contractelor cu clienții

    Pachetul salarial include salariu net, tichete de masă, bonus lunar variabil în funcție de cifra de afaceri încasată și bonus trimestrial de performanță conform grilei existente.
    Beneficii suplimentare: prime Paște/Crăciun, tichete cadou pentru diverse ocazii și campania "Ghiozdanul Algabeth", care presupune o sumă cadou pentru copiii minori, acordată anual în luna septembrie.
    Iti punem la dispozitie mașină de serviciu, telefon și laptop pentru a-ți desfasura activitatea.

    Ne marim echipa de vanzari si dorim sa acoperim urmatoarele zone:

    Sales Representative pentru Zona 2 de distributie:
    - Zona 2 cuprinde Bucuresti si judetul Ilfov
    -candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in zona mentionata

    Sales Representative pentru Zona 3 de distributie:
    - Zona 3 cuprinde Alba/Sibiu/Hunedoara
    -candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in judetul Alba

    Sales Representative pentru Zona 4 de distributie:
    - Zona 4 cuprinde Timis/ Caras-Severin/Arad
    -candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in judetul Timis sau Caras-Severin

    Sales Representative pentru Zona 5 de distributie:
    - Zona 5 cuprinde judetele Salaj/Bistrita Nasaud/Cluj
    -candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in judetul Salaj sau Bistrita Nasaud

    Sales Representative pentru Zona 6 de distributie:
    - Zona 6 cuprinde judetele Bihor/ Satu Mare/ Maramures
    -candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in Satu Mare pentru o acoperire eficienta a zonei

    Sales Representative pentru Zona 7 de distributie:
    - Zona 7 cuprinde judetele Mures/ Harghita/ Covasna/ Brasov
    -candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in judetele Harghita sau Brasov pentru o acoperire eficienta a zonei
    -obligatoriu, candidatul sa fie vorbitor si de limba maghiara

    Sales Representative pentru Zona 9 de distributie:
    - Zona 3 cuprinde judetele Constanta/ Ialomita/ Calarasi/Giurgiu
    -candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in judetul Ialomita sau Calarasi pentru o acoperire eficienta a zonei

    Sales Representative pentru Republica Moldova:
    -obligatoriu, candidatul sa fie vorbitor si de limba rusa

    Sales Representative pentru canalul de vanzari Proiecte (biroul este in Bucuresti)
    -candidatul, de preferat, sa aiba domiciliul in Bucuresti/judetul Ilfov

    Te invitam sa aplici daca ești în căutarea unei oportunități de carieră unde poți să te dezvolți și să ai un impact pozitiv.

    Brasov,

    Constanta,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (21)