Tehnician Mentenanță Ascensoare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile bitExpert active.

Vezi toate job-urile Tehnician Mentenanță Ascensoare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: bitExpert
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 02.04.2024

    bitExpert - Our pulse is cross-technology software development that beats with every line of code.

    Join our international team of more than 40 colleagues. As different as we are, we all have one thing in common – the curiosity about technology and knowledge. We are an experienced, motivated, purposeful, and cheerful team that is always looking forward to new challenges.

    Cerinte

    • Locatia clientului

    Frankfurt- Germania;
    Program de lucru: program full- time (40 de ore pe saptamana)

    • Minim 2 ani experiență într-unul din domeniile electric, mecanic și hidraulic, cu accent pe mentenanța și instalarea lifturilor
    • Experiență suplimentară ca metalurg, lăcătuș sau electrician reprezinta un avantaj
    • Stare fizică excelentă, cu abilitatea de a ridica diverse componente de instalare a liftului și de a lucra la înălțime în condiții de siguranță
    • Cunoștințe de Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
    • Cunostnte de CRM sau software similar
    • Cunoaștinte de Microsoft Teams și Outlook Mail
    • Permis de conducere categoria B
    • Limba engleză - nivel mediu
    • Limba germană - reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie

    Responsabilitati

    • Efectuarea lucrărilor de mentenanță și service pentu sistemele de lifturi
    • Asigurarea conformității cu documentația tehnică, certificatele de mentenanță și jurnalele de mentenanță
    • Evaluarea detaliilor tehnice privind lifturile si locatiile de instalare
    • Respectarea documentației tehnice și a planurilor de instalare
    • Rolul implică activități de teren, în principal la biroul clientului și în locurile unde sunt necesare intervenții

    Alte informatii

    Ce oferim:

    • Cheltuieli de călătorie, diurna (1200 EUR net pe luna) și cazare în Germania asigurate
    • Autoturism de serviciu, telefon mobil și laptop asigurate

    Salariu

    5000 RON

    Beneficii

    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Masina de serviciu

    Aplica fara CV
    Hybrid