Asistent CEO

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SMART RECRUITING active.

Vezi toate job-urile Asistent CEO active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: SMART RECRUITING
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 05.04.2024

    SMART RECRUTING se ocupa de recrutarea si plasarea fortei de munca. Iși desfășoară activitatea la nivel național, recrutând candidați din toate localitățile din România si avand posturi diponibile in foarte multe domenii de activitate.
    Gestionează procesul de recrutare cu profesionalism, tact, grijă și deschidere astfel încât succesul recrutării să fie rapid și pe termen lung.

    Cerinte

    Cerințe:

    ✔competențe remarcabile în contabilitatea primară;
    ✔experiență solidă în utilizarea sistemelor ERP ;
    ✔ abilități experte în gestionarea stocurilor, inclusiv inventarul materiilor prime și inventarul general.
    ✔ limba engleză nivel avansat;

    Responsabilitati

    Căutăm un asistent CEO cu competențe remarcabile în contabilitatea primară, experiență solidă în utilizarea sistemelor ERP și abilități experte în gestionarea stocurilor, inclusiv inventarul materiilor prime și inventarul general. Candidatul ideal va fi proficient în limba engleză, va demonstra abilități de organizare excepționale în documentare. Dorim o persoana cu experienta in domeniu.

    • Program de lucru: Luni-Joi 7-16 si Vineri 7-13:30 cu jumatate de ora pauza.
    • Salariu este negociabil

    Localitate: Sibiu

    3500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Brasov, Job national

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (106)