Marketing junior

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Reptiland Bucuresti active.

Vezi toate job-urile Marketing junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: Reptiland Bucuresti
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 17.04.2024

    Un loc unic in Romania, o calatorie in lumea tropicala in care poti sa imbini pasiunea cu bucuria si emotia.
    Reptiland Bucuresti este o calatorie educationala, in care transmitem tuturor cat de importanta este fiecare specie in echilibrul planetei.
    Am pus multa pasiune in crearea acestui loc si cautam colegi care sa faca cu bucurie ceea ce le place, intr-un mediu in care natura se imbina cu tehnologia.

    Cerinte

    O noua provocare iti bate la usa!

    Daca esti un om creativ, cu aptitudini grafice, dorim sa te cunoastem si sa gandim impreuna campanii de marketing si continut dedicat promovarii Reptiland Bucuresti.

    Ideile bune rasar mereu in mijlocul naturii!

    Responsabilitati

    • Pregatire si participare la evenimentele de promovare ale Reptiland;
    • Pregatirea materialelor de promovare;
    • Participarea la pregatirea campaniilor de promovare;
    • Activități de e-mail marketing;
    • Actualizarea campaniilor active;
    • Cerere oferte în piață pentru realizare materiale promoționale;
    • Menținerea evidenței contractelor de publicitate;
    • Menținerea evidenței campaniilor promoționale;
    • Monitorizarea concurenței;
    • Alte activități specifice departamentului de marketing, în funcție de proiecte etc.

    Alte informatii

    Beneficii
    •Salariu 3500 net /luna pentru o periada de 3 luni dupa care [pachet de bonusuri de la 1000-1500 de ron/luna in functie de realizarea obiectivelor;
    •Program flexibil;
    •Cursuri pentru dezvoltare personala.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (86)