Electrician (deplasari in strainatate)

Angajator: Job Consult
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Pitesti
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Job Consult este o agenție de recrutare la nivel național, cu bazele în Cluj-Napoca. Ofertele de joburi sunt diverse, de la muncitori necalificați pana la poziții în învățământ, ingineri, PM sau directori.

    Cerinte

    Job Consult recrutează Electrician pentru lucrări în tara si in străinătate pentru o companie care are sediul în Pitești și care este un furnizor de încredere pentru servicii de automatizare, relocări industriale și conveioare pentru firme din România și Europa.

    Cerințe:

    Studii medii în domeniul electric

    Experiență ca și electrician

    Cunoștințe citire scheme electrice

    Autorizație ANRE - avantaj

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Realizat trasee cabluri;

    Legat echipamente și legat în tablou conform schemelor electrice;

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu net + diurnă (în fiecare luni se oferă diurna pentru săptămâna în curs)

    Se asigură cazarea și transportul
    În functie de proiectele comapaniei, activitatea se poate desfasura pentru o perioada la sediul din Pitesti si dupa la clienti in strainatate, sau chiar în alte orașe din România.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Pitesti,