Operator call center colectare creante

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.04.2024

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    - Studii medii finalizate

    - Abilitatile de comunicare fluenta , coerenta si corecta din punct de vedere gramatical reprezinta cerinte obligatorii in procesul de recrutare

    - Experienta profesionala in Call Center in domeniul de colectare debite si creante nu este necesara, se ofera perioada de training

    - Cunostinte de baza operare PC

    Responsabilitati

    - Apelarea telefonica a persoanelor fizice sau juridice

    - Administrarea eficienta a situatiilor si cazurilor aparute cu respectarea procedurilor de lucru stabilite

    - Prelucrarea tuturor cazurilor cu acuratete si seriozitate , respectand standardele de calitate impuse in relatia cu clientii

    - Pachet salarial de 2900- 3500 lei net plus bonusuri de performanta

    - Program de lucru hibrid (dupa finalizarea perioadei de acomodare de 30 zile)

    -Se va lucra o saptamana de dimineata ( L-V 08:00-16:00) cu o saptamana de dupa amiaza

    (L-V 12:00-20:00 )

    - Asigurare medicala privata

    - 21 zile concediu pe an + zile libere la aniversare - platite

    - Posibilitatea de dezvoltare profesioanala in cadrul companiei

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (125)