Economist

Angajator: Help Net Farma
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Balotesti
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 03.05.2024
    Remote work: Hybrid

    Help Net este organizația care știe că succesul depinde în primul rând de oamenii pe care îi are și de calitatea serviciilor oferite pacienților.
    În echipa Help Net, valorile care ne ghidează sunt: ​​respect, inițiativă, încredere și responsabilitate. Dacă te identifici cu aceste valori și crezi în Bine, te asteptăm in echipa Help Net.

    Vino la Bine! Construiește-ți o carieră din a face bine!

    Cerinte

    Absolvent studii superioare/medii profil economic;
    Experienta profesionala minim 6 luni;
    Cunostinte foarte bune Microsoft Office;
    Abilitati de comunicare;
    Spirit analitic;
    Capacitate de organizare.

    Responsabilitati

    Inregistrarea si verificarea tranzactiilor din registru de casa, fara incasari de la clienti;
    Inregistrarea si verificarea deconturilor de cheltuieli;
    Inregistrarea si verificarea facturilor de leasing;
    Verificarea si intocmirea declaratiei Intrastat.

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare de viata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Abonament Bookster
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Zile libere suplimentare
    • Laptop
    • Telefon mobil
    • Loc de parcare
    • Tichete de masa

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (7)