Inginer Proiectant HVAC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TIAB-VINCI Energies active.

Vezi toate job-urile Inginer Proiectant HVAC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: TIAB-VINCI Energies
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.11.2014

    TIAB este o companie a grupului francez VINCI Energies, specializata in instalatii electrice, de automatizare, HVAC si ofera solutii globale pentru infrastructura, industrie si sector tertiar.

    TIAB are 14 unitati de business si santiere in majoritatea judetelor tarii.

    Cerinte

    - Experienta in proiectarea instalatiilor HVAC in domeniul tertiar si industrial de minim 4 ani;
    - Experienta in ofertare de minim 2 ani;
    - Cunostinte de limba engleza la nivel avansat, limba franceza reprezinta avantaj;
    - Cunostinte avansate de AutoCAD 2D si 3D, MagiCAD, Microsoft Office si Microsoft Project, cat si soft-uri de profil pentru calculul bilanturilor energetice;
    - Putere de concentrare;
    - Viziune si anticipare a actiunilor;
    - Capacitate de sinteza, simt practic;
    - Rezistenta la stres;
    - Carnet de conducere.

    Responsabilitati

    - Implicarea directa in elaborarea ofertelor tehnico - economice pe proiecte in domeniul tertiar si industrial;
    - Optimizarea tehnico - economica a proiectelor si sustinerea solutiilor propuse;
    - Cunoasterea pietei si a furnizorilor;
    - Elaborarea, în cadrul echipei, a proiectelor tehnice si de detalii de executie;
    - Suport continuu al echipelor de ofertare si executie pe proiectele contractate.

    Alte informatii

    - Pachet salarial motivant;
    - Mediu de lucru placut;
    - Traininguri pentru dezvoltarea abilitatilor profesionale.

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (112)