Coordonator Financiar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile LET'S DO IT, ROMANIA! active.

Vezi toate job-urile Coordonator Financiar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: LET'S DO IT, ROMANIA!
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 28.09.2013

    Suntem cea mai mare mișcare socială din România și am reușit să mobilizăm peste 1 400 000 de voluntari pentru acțiuni dedicate mediului și societății.
    Valorile noastre ca organizație sunt: Acțiune – Spiritul de Doer, Happiness – Fericire, Madness – Curaj nebun, Echipa, Sustenabilitate.
    Suntem oameni implicați, pozitivi, spargem bariere cu ideile noastre, credem în “împreună” și suntem dedicați cauzei, iar în fiecare zi demonstrăm asta.

    Cerinte

    Candidatul ideal: cel puţin 6 luni experienţă n efectuarea de nregistrări contabile primare/raportări financiare.

    Studii superioare n domeniul ştiinţelor economice (contabilitate, finanţe-bănci etc.),
    Nivel avansat de cunoaştere a pachetului Microsoft Office (Word, Power Point),
    Abilităţi bune de lucru n Excel, cu baze de date,
    Abilităţi de lucru n echipă şi de respectare a termenelor,
    Atenţie crescută la detalii,
    Capacitate de lucru n echipă,
    Atitudine proactivă.

    Responsabilitati

    Responsabilităţi:

    1) Responsabil de nregistrarea ncasărilor şi plăţilor efectuate n cadrul proiectului:
    responsabil de nregistrarea n conturile de intrări/ ieşiri,
    responsabil de nregistrarea deconturilor: teritoriu (raport) şi echipa centrală (raport),
    ţine evidenţa contractelor şi a plăţilor;
    2) Pregăteşte datele primare pentru raportările financiare;
    3) ntocmeşte toate situaţiile financiare şi documentele cerute de autorităţi.
    4) Respectă procedurile financiar-contabile interne

    Alte informatii

    Oportunitatea de a lucra cu un colectiv tnăr şi dinamic,
    Adeverinţă de practică,
    Program de lucru flexibil,
    Participarea n cadrul programelor asociaţiei,
    Oportunitatea de a nvăţa lucruri noi,
    Interacţiunea cu specialişti din diverse domenii,
    Posibilitatea de a-ţi expune ideile şi de a le pune n practică,
    Oportunitatea de a participa la cursuri de formare utile, teambuilding-uri sau workshop-uri.

    Număr de posturi disponibile: 1
    Daca doriti sa faceti parte din echipa de organizare a zilei de curatenie in Constanta trimiteti un mail la adresa recrutare.retea@letsdoitromania.ro cu menţiunea Voluntar Coordonator Financiar.
    Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (429)