Internship e-Commerce developer (PHP&MysQL)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gameloft active.

Vezi toate job-urile Internship e-Commerce developer (PHP&MysQL) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Gameloft
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: stagiu de practica
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.03.2011
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Cunostinte de PHP
    Dorinta de a invata lucruri noi despre tehnologii WAP si WEB
    O buna cunoastere a limbii Engleza
    Motivat si dornic de a lucra intr-o echipa de profesionisti

    Responsabilitati

    Pe parcursul stagiului :

    Iti vei perfectiona cunostintele de PHP, HTML si MySQL.
    Vei asimila tehnici si concepte din zona de dezvoltare a aplicatiilor WAP.
    Vei acumula experienta in ceea ce priveste crearea unui site WAP: de la analiza specificatiilor pana la dezvoltarea bazata pe frameworkul nostru intern, testare si lansare.
    Vei invata ce inseamna munca in echipa, comunicarea eficienta si vei trai experienta unui job intr-o companie precum Gameloft (si iti mai spunem un secret, avem si o sala de relaxare cu mese de billiard, plus o sala de fitness ).

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de profesionisti, cu oameni care au o mare pasiune in a crea lucruri de calitate
    - Sansa de a acumula experienta reala intr-un domeniu nou, dinamic si interesant
    - Dezvoltarea simtului analitic si de sinteza, a capacitatii de evaluare si de management al timpului personal
    - Un spatiu de lucru modern, cu sala de realxare si sala de sport, sala cu jocuri, console.
    - Posibilitatea de a-ti continua activitatea, in cadrul unui contract de munca, dupa finalizarea stagiului.

    Aplica acum la: internship.romania@gameloft.com

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (191)