Contabil - companie aviatica cu sediul in Aeroportul Otopeni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Contabil - companie aviatica cu sediul in Aeroportul Otopeni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Otopeni
  • Actualizat la: 23.05.2018

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Studii superioare;
    Experienta in pozitie similara minim 3 ani;
    Cunostinte de legislatie in domeniu;
    Cunostinte bune MS Office;
    Cunostinte de limba engleza.

    Reprezinta avantaj:
    Cunoasterea programului de contabilitate SUN.

    Abilitati:
    Capabilitatea de a prelucra, interpreta si valorifica informatiile pentru a lua cele mai bune decizii;
    Capabilitatea de a lua decizii si de a realiza activitati rapid.

    Responsabilitati

    Inregistrarea extraselor bancare in programul de contabilitate pentru toate valutele;
    Suport pentru departamentul facturare in emiterea facturilor de corectii, chirii, recharge;
    Inregistrare deconturi deplasare;
    Credit control clienti (urmarirea incasarii facturilor, verificarea fiselor de client, corespondenta pe diverse neclaritati referitoare la facturile emise);
    Inregistrarea registrului de casa cu operatiunile zilnice, plati / incasari diverse prin casierie, efectuare monetar;
    Jurnal de vanzari (prelucrarea in excel a facturilor de clienti emise).

    Alte informatii

    Beneficii:
    • salariu 2000 lei net, tichete de masa, bonus lunar de performanta, asigurare medicala, decontare transport; prime sarbatori;
    • mediu de lucru profesionist;
    • oportuntiati de invatare si de promovare;
    • programe de dezvoltare.

    Alte informatii:
    • program 9.00-17.30;
    • locatie: Platforma Aeroportului International Otopeni.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (115)