Consilier Vanzari - Otopeni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Consilier Vanzari - Otopeni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.05.2018

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    - Studii medii absolvite, diploma de bacalaureat;
    - Experienta de minim 1 an in domenii similare;
    - Cunoasterea unei limbi straine la nivel conversational reprezinta un avantaj;
    - Cunostinte medii utilizare PC;
    - Spirit de echipa;
    - Abilitatea de a propune solutii noi;
    - Capacitatea de a transmite eficient informatia atat verbal, cat si in scris.

    Responsabilitati

    - Prezinta si promoveaza direct produsele/serviciile prin informarea si consilierea pertinenta si corecta a clientilor potentiali si cei existenti;
    - Promoveaza imaginea si specificul de activitate al firmei;
    - Asigura necesarul de marfa la raft prin efectuarea de comenzi adresate depozitului central sau depozitului care raspunde de locatia respectiva;
    - Promoveaza produsele prin descrierea calitatilor, aranjeaza marfa pe rafturi intr-un mod cat mai estetic si urmareste merchandiser-ul pus la dispozitie de catre comercial acolo unde este cazul;
    - Expune marfa intr-o maniera atragatoare si usor accesibila clientilor;
    - Atrage atentia vizitatorilor magazinului asupra ofertelor, reducerilor si, nu in ultimul rand, asupra noilor produse in scopul castigarii de noi clienti;
    - Asigura igiena rafturilor si intregului mobilier existent in magazin;
    - Lipeste etichetele cu pretul corespunzator pe produse atunci cand este cazul;

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariul este 2000 lei Net + bonusuri la final de luna;
    - Dupa primele 3 luni, salariul este 2200 lei Net + bonusare la final de luna.
    - Decont transport;

    - Program de lucru 12/24, 12/48, se lucreaza in ture de zi/noapte;
    - Locatia este in Otopeni;
    - Contract pe perioada nedeterminata;
    - Posibilitati reale de dezvoltare si avansare profesionala in cadrul companiei.

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (82)