Reprezentant Tehnic Corporate

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Tehnic Corporate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Arhitectura - Design - Proiectare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Arhitectura - Design - Proiectare
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 09.06.2018

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    Cerinte:

    Studii superioare in domeniul constructiilor/arhitectura
    Experienta in promovarea materialelor de constructii
    Cunostinte de : Autocad, Pachet Microsoft Office
    Bune abilitati de comunicare.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Sa asigure suport tehnic clientilor – solutii tehnice, asistenta office
    Sa desfasoare activitati de asistenta tehnica privind utilizarea produselor companiei la crererea clientilor si/sau departamentului de vanzari
    Sa cunoasca si sa sprijine intocmirea documentatiei tehnice necesare pentru procesul de vanzare
    Sa participe la centralizarea / organizarea informatiei si sa faciliteze echipei de vanzari accesul la aceste informatii
    Sa asigure suport pentru evaluarea reclamatiilor si propune masuri corective.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (102)