Consultant vanzari(fara experienta)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Consultant vanzari(fara experienta) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.02.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    Noi te ajutam sa-ti contruiesti cariera!

    Punem pret pe motivatie, nu pe experienta anterioara!

    Daca ai bune abilitati de comunicare si motivatie pentru realizari financiare semnificative, vrem sa te cunoastem!

    Responsabilitati

    De ce ANG Holding? Pentru ca oferim:
    -Parte fixa/ comision incepand cu 40%.
    -Comision progresiv in functie de performante
    -Instruire de start și sprijin pe tot parcursul evolutiei tale in agentie
    -Mediu de lucru dinamic, diversitate in munca
    -Pachet logistic necesar indeplinirii activitaţii de lucru cu succes

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Sibiu, Satu-Mare,

    Vezi job-uri similare (132)