Specialist Produs Marketing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IPSO Agricultura active.

Vezi toate job-urile Specialist Produs Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: IPSO Agricultura
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Buftea
  • Actualizat la: 13.02.2018
    Scurta descriere a companiei

    Numărul 1 pe piața de mașini și utilaje agricole

    IPSO Agricultură, parte a grupului francez Monnoyeur, unul dintre cei mai mari distribuitori de utilaje agricole la nivel internaţional, este lider pe piaţa de utilaje agricole din România. Cu o experienţă de peste 20 de ani pe piaţa agricolă, compania oferă soluţii integrate producătorilor agricoli din România, piese de schimb, service în câmp şi pregătirea operatorilor.

    Cerinte

    CERINŢE

    Studii superioare în domeniul mașini agricole/inginerie mecanică sau electromecanică/electronică/ marketing
    Experiența/cunoștințele de marketing sau comerciale în domeniul utilajelor sau echipamentelor pentru agricultură – constituie un mare avantaj
    Limba engleză la nivel avansat obligatoriu
    Cunoștințe bune PC - Word, Excel, PowerPoint
    Permis de conducere - categoria B

    Responsabilitati

    IPSO Agricultura este in cautarea unui Specialist produs marketing pentru sediul central din Mogosoaia- jud. Ilfov

    RESPONSABILITĂŢI

    Redactarea descrierilor tehnice / fișei de produs sintetizată în limba română (și engleză la cerere) destinată echipei comerciale
    Cunoașterea și analiza tuturor aspectelor legislative astfel încât produsele să respecte legislația română în vigoare
    Asigurarea și organizarea formărilor interne pentru echipele comerciale
    Organizarea cu ajutorul departamentului Promovare a Vânzărilor a oricărei acțiuni destinate să promoveze produsele (târguri, acțiuni promoționale, mailing-uri, publicitate, articole publicitare, demonstrații, etc.)

    Alte informatii

    PROFIL CANDIDAT

    Abilități excelente de relaționare
    Persoană organizată, cu dorință de autodepășire și perseverență