Operator Call Center - Colectare Creante

Angajator: Provident Financial Romania
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Banci
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 07.12.2017

    Suntem o companie britanică recunoscută de mai bine de 133 de ani pe piaţa internaţională ca leader al împrumuturilor la domiciliu. Activăm pe piaţa din Romania de 10 ani şi, datorită valorilor noastre - respect, responsabilitate, claritate, construim constant relaţii pe termen lung cu clienţii şi cu angajaţii noştri.

    Succesul nostru se bazează pe oamenii noştri.
    Atragem, dezvoltăm şi păstrăm oameni implicaţi, determinaţi şi talentaţi, ca tine.

    Cerinte

    De ce tu? Pentru că:
    - Ai minim 6 luni experiență în muncă
    - Ai excelente abilități de negociere, comunicare și vânzare
    - Ești orientat spre rezultate
    - Printre calitățile tale se numără spontaneitatea,spiritul de echipă și flexibilitatea
    - Ești orientat către client și ai atenție la detalii
    - Ești student sau absolvent de studii superioare

    Responsabilitati

    De ce noi? Pentru că îţi oferim:
    - Pachet salarial atractiv: salariu de bază, tichete de masa, bonusuri de performanţă, abonament medical la Regina Maria
    - Traininguri interne (vânzări, customer care, dezvoltare personală, etc)
    - Oportunitatea de a te dezvolta profesional şi de avansare într-o companie multinațională
    - Orar flexibil
    - Mediu de lucru tânăr, energic și prietenos.