Junior Broker

Angajator: Romanian Software
Domeniu:
  • Asigurari - Intermedieri financiare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.12.2017
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Cunostinte de limba engleza - conversational
    - Diploma de BAC
    - Analiza si viteza de reactie
    - Abilitati de comunicare - usurinta in relationare interpersonala si capaciatatea de adaptare

    Responsabilitati

    Recrutam pentru unul din clientii nostrii, companie ce activeaza in domeniul asigurarilor.

    - Promovarea produselor companiei
    - Incheie polite de asigurare persoane fizice si IMM-uri
    - Orientare catre atingerea tintelor de vanzari
    - Avizarea documentelor emise si depunerea primelor de asigurare corect, complet si la timp
    - Administrarea unui portofoliu de asigurari
    - Preluarea cererilor si analizarea lor
    - Extinderea portofoliului de noi clienti

    Serviciile de recrutare si leasing de personal ale Colorful HR Leasing vă asigură acces la personal înalt calificat, pe o perioadă determinată/nedeterminata de timp, în funcție de proiectele pe care le aveți și un bun control al costurilor. Noi ne ocupăm de salarizarea și administrarea de personal, vă oferim consultanță legislativă și rapoarte pe toata perioada derulării contractului, voi aveți timp să vă ocupați de dezvoltarea afacerii.