Oracle Developer

Angajator: Consulteam Human Capital
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.11.2017

    Consulteam Human Capital este una dintre companiile reputate in piata de resurse umane si livreaza servicii de consultanta HR (studii salariale, compensatii & beneficii, etc.), recrutare si selectie, administrare de personal, coaching, training, teambuilding, atat in Romania, cat si pe pietele din Europa unde este prezenta.

    Cerinte

    - Experienta in Oracle Forms, BI Publisher, Oracle APEX;
    - Experienta in dezvoltarea de programe (SQL / PL/SQL ) pentru optimizarea actvitatii utilizatorilor la nivelul Oracle ERP;

    Responsabilitati

    - asigurarea tuturor fazelor dezvoltarii unei aplicaţii (analiza, design, programare, testare, implementare, suport);
    - clarificarea cerinţelor şi nevoilor clientului intern, a obiectivelor proiectelor, prin sesiuni de feedback şi reuniuni în colaborare cu toate părţile interesate;
    - obţinerea şi documentarea cerinţelor şi scrierea specificaţiilor funcţionale
    - interacţionarea cu clienţii interni/externi pentru a determina specificaţiile detaliate pentru fiecare cerinţa dată spre dezvoltare şi pentru a găsi cea mai bună soluţie;