Bacau - Angajam Operatori vanzari prin telefon -

Angajator: Professional
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 17.10.2017

    PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

    Cerinte

    Candidatul Ideal:
    - cunostinte de utilizare Windows si browsing;
    - abilitati de comunicare si persuasiune;
    - atitudine pozitiva si maleabila;
    - disponibilitatea de a lucra in weekend;
    - disponibilitatea de a lucra in ture, intervalul orar 08:00 - 20:00.

    Responsabilitati

    - Efectuarea unui numar de apeluri,vanzari/ora,in functie de tipul proiectului;
    - Promovarea si vanzarea serviciilor;
    - Asigurarea corectitudinii informatiilor completate in aplicatiile de call center utilizate;
    - Solutionarea solicitarii clientului conform procedurilor operationale;
    - Comunicarea eficienta cu clientii interni si externi,verbal si in scris.