Reprezentant Regional Vanzari HoReCa - (CJ/TM/CT/IS/Bucuresti)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BPI group Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Regional Vanzari HoReCa - (CJ/TM/CT/IS/Bucuresti) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: BPI group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Constanta
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 12.08.2017

    BPI group Romania este o companie de consultanţă în Management şi Resurse Umane activă pe piaţa din România din 1996 şi membră a BPI group, lider în consultanţa de profil şi managementul capitalului uman. Îmbinăm metodele, competenţele unui grup internaţional şi experienţa dobândită în misiunile oferite de clienţii noștri pe plan local. BPI group Romania propune o ofertă de servicii integrate, astfel încât putem sprijini compania şi salariaţii acesteia pe durata întregului lor parcurs în companie - de la recrutare şi până la încheierea relaţiei de muncă, în gestiunea carierelor şi a performanţei individuale şi colective.

    Cerinte

    Abilități
    - Inițierea și dezvoltarea afacerii
    - Abilități de lucru cu oamenii, în special inițierea și menținerea unei relații
    - Abilitati de negociere
    - Orientare către rezultat

    Profilul candidatului :
    - Bună înțelegere a pieței locale și a afacerii; experienţă minim 3 ani în vânzări, în domenii apropiate
    - Carnet de conducere categoria B
    - Pachet MS Office.

    Responsabilitati

    Clientul nostru este unul dintre principalii producători de vinuri din România. Produsele sale obțin recunoaștere internațională și sunt prezente în magazinele specializate și în restaurantele din toată țara, cât și în comerțul modern.

    Pentru vânzarea produselor în sectorul HoReCa căutăm Reprezentant Regional pentru București, Constanta, Iasi, Timisoara si Cluj. Candidatul potrivit este dinamic, orientat către rezultate și are experienta de lucru cu distribuitori.

    Responsabilități :
    - Implementează strategia comercială a companiei pe regiunea geografică alocată
    - Identifică și clasifică potențialii colaboratori în cadrul regiunii și promovează produsele companiei în rândul acestora
    - Gestionează relația cu distribuitorii pe regiunea alocată
    - Gestionează contractele cu distribuitorii și cu clienții existenți
    - Adaptează politicile comerciale ale companiei în funcție de specificul regiunii alocate, în colaborare cu directorul național de vânzari
    - Raportează performanța vânzărilor, în conformitate cu politica și obiectivele companiei

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre BPI group Romania . Consultati Politica de procesare a datelor personale a BPI group Romania >>

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Oradea, Sibiu,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (103)