Specialisti Back Office Turism

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Eden Travel active.

Vezi toate job-urile Specialisti Back Office Turism active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: Eden Travel
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.10.2018

    Eden Travel este o agentie tour-operatoare ce ofera servicii turistice complete atat in Romania cat si in afara tarii si adreseaza atat segmentul B2B cat si B2C si Corporate.

    Noi, reprezentantii Eden Travel, imbinanand tehnologia cu interventia umana, ne dorim si ne propunem sa facem turismul mai placut si mai accesibil tuturor, asumandu-ne rolul de Partener de Incredere in toate relatiile dezvoltate!

    Credem ca ce este facut din pasiune este facut cel mai bine, de aceea suntem o echipa ce pune suflet in fiecare cerinta care ne este adresata.

    Cerinte

    - Absolvent facultate (master) 2018
    - Nu este necesara experienta
    - Atentie la detalii si bune abilitati de prelucrare a informatiilor
    - Persoana proactiva, responsabila, serioasa, atenta si orientata spre rezultate
    - Cunoasterea uneia sau a doua limbi straine reprezinta avantaj
    - Cunostinte operare PC si internet si a suitei Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

    Responsabilitati

    - Introducerea informatiilor in sistemele de rezervari.

    Alte informatii

    - Job dinamic cu posibilitati de dezvoltare;
    - Posibilitatea de a-ti desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut si profesionist.
    - Salariu motivant, program flexibil, bonuri de masa, asigurare de sanatate.